Naše služby

Identita

V spoločnosti Miobit vieme, aká dôležitá je firemná identita. Či sa jedná o značku, vývoj loga, grafický a webový dizajn alebo celkový rozvoj identity, pomáhame našim klientom uvedomiť si kto sú a čo môžu dosiahnuť.

Web stránky

Veríme, že silná online prezentácia je základom modernej firmy. Tvoríme internetové stránky prispôsobené charakteru a špecifickým potrebám našich klientov s dôrazom aj na tie najmenšie detaily.

Dizajn

Grafické návrhy plné dynamiky a emócií – to je naša tvorba. Navrhujeme nadčasový dizajn, tvoríme umelecký zážitok, vytvárame vzhľad, ktorý predáva. Design pre stránky, aplikácie, hry.

2D grafika

Reklamné bannery a spoty sú neoddeliteľnou súčasťou reklamy. Zvýraznite svoj produkt rýchlo a efektívne kdekoľvek.

Poradenské služby

Vo svete informačných technológií vám vieme poradiť najvhodnejšie a najvýhodnejšie riešenia pre váš biznis, reklamu a identitu.

DTP

Kvalitné prevedenie printových reklamných predmetov je základom dobrej off-line prezentácie. Tvoríme prvotriedne DTP – od vizitiek až po billboardy.

3D grafika

Produkujeme mimoriadne kvalitné počítačom generované 3D vizualizácie interiérov, exteriérov, miest a produktov vo vysokom rozlíšení.

3D animácie

Video spoty virtuálnych prehliadok, budov, konferencií ale aj prezentácie produktov, služieb či technologických činností. V 3D priestore je možné všetko.