Drupal

Vitajte v našej znalostnej báze
Kategórie
Obsah
< Všetky témy
Tlačiť

Drupal

Vytvorte niečo úžasné, pre každého

Drupal je softvér na správu obsahu. Používa sa na tvorbu mnohých webových stránok a aplikácií, ktoré používate každý deň. Drupal má skvelé štandardné funkcie, ako je jednoduché vytváranie obsahu, spoľahlivý výkon a vynikajúce zabezpečenie. Čo ho však odlišuje, je jeho flexibilita; modulárnosť je jedným z jeho základných princípov. Jeho nástroje vám pomôžu vytvoriť univerzálny, štruktúrovaný obsah, ktorý dynamické webové prostredie potrebuje.

Je tiež skvelou voľbou na vytváranie integrovaných digitálnych rámcov. Môžete ho rozšíriť o ktorýkoľvek z tisícov doplnkov alebo o mnohé z nich. Moduly rozširujú funkčnosť systému Drupal. Témy vám umožňujú prispôsobiť prezentáciu obsahu. Distribúcie sú balené balíky Drupalu, ktoré môžete použiť ako štartovacie balíky. Kombinujte a prispôsobujte tieto komponenty, aby ste rozšírili základné schopnosti systému Drupal. Alebo integrujte Drupal s externými službami a inými aplikáciami vo svojej infraštruktúre. Žiadny iný softvér na správu obsahu nie je tak výkonný a škálovateľný.

Projekt Drupal je softvér s otvoreným zdrojovým kódom. Každý si ho môže stiahnuť, používať, pracovať na ňom a zdieľať ho s ostatnými. Je postavený na princípoch ako spolupráca, globalizácia a inovácia. Šíri sa podľa podmienok všeobecnej verejnej licencie GNU (GPL). Neplatíte žiadne licenčné poplatky, nikdy. Drupal bude vždy zadarmo.