Niekoľko slov o nás

Po rokoch sme sa dostali konečne do bodu, kedy už vieme, čo chceme a čo určite nechceme robiť. Cheme Vám povedať viac o spoločnosti Miobit s.r.o.

Od začiatku nás bavila predstava, že budeme pomáhať ľuďom. Že dokážeme ponúkať služby a tovar lepší, lacnejší a hlavne kvalitnejší ako naša konkurencia. Samozrejme je to predstava, ktorá bola niekedy ďaleko od pravdy.

Lenže aj pád na tvár je pohyb dopredu. Učíme sa aj z vlastných chýb a práve to je dôvod, prečo sme začali od znova. Nové skúsenosti a z nich nové pravidlá, z nových pravidiel nové procesy a z nových procesov od základu nové zážitky. 

 

Vieme a chceme robiť veci lepšie.  Ponúkali sme developera, teraz ponúkame bodyshop, celú sieť poskytovateľov odborných služieb. Ponúkali sme výrobu vizitiek a teraz ponúkame grafické a tlačové služby, celé siete tlačiarní a grafických štúdií. Ponúkali sme základné IT produkty v eshope a nakoniec spájame celé obchodné reťazce.

Sme radi za to, že sme zakopávali. Sme radi za každého klienta. Môžeme sa tváriť, že sme bez chyby alebo ukážeme, že to tak nie je a s čistou stranou pôjdeme ďalej. Lebo tak je to správne. Tak sa nám to páči. Byť úprimný, otvorený a lojálny. To nás baví a to je aj dôvod prečo to robíme.

 

S pozdravom Váš

Miobit