Ako vrátim svoju objednávku

Vitajte v našej znalostnej báze
Kategórie
Obsah
< Všetky témy
Tlačiť

Ako vrátim svoju objednávku

Ak vám produkty nesedia, máte 30 dní na to, aby ste svoje nenosené* položky vrátili – ZDARMA. Pre vrátenie produktov, môžete balík odovzdať na pobočke Slovenskej pošty alebo si môžete dohodnúť vyzdvihnutie zásielky. Pri vrátení tovaru postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

  1. Zabaľte produkty, ktoré chcete vrátiť a na balík nalepte pribalený spiatočný štítok. Uistite sa, že odstránite, či prelepíte pôvodný štítok. Ak potrebujete nový štítok, môžete si ho stiahnuť v nasledujúcom kroku.
  2. Dajte nám vedieť, ktoré produkty chcete vrátiť tým, že ich registrujete na vašom Zalando účte. Ak potrebujete nový štítok, budete mať možnosť stiahnuť ho v PDF a vytlačiť. Zaplatili ste za vašu objednávku na dobierku? Počas registrácie položiek k vráteniu, uvediete číslo účtu pre bezproblémové vrátenie peňazí.
  3. Balík odovzdajte na najbližšej pobočke Slovenskej pošty. Potvrdenie o odoslaní si uchovajte, kým vrátenie kompletne nespracujeme. Ak uprednostňujete vyzdvihnutie vášho balíka k vráteniu, kontaktujte Slovenskú poštu prostredníctvom aplikácie, internetovej stránky alebo telefonicky na čísle 0850 122 413.

Spracovanie vašej vrátenej objednávky môže trvať 14 dní. Vypýtajte si potvrdenie o odosaní a uchovajte ho, kým nedostanete vaše peniaze späť.

*Produkty vyskúšané v pohodlí domova nie sú považované za nosené.