Ak vám produkty nesedia, máte 30 dní na to, aby ste svoje nenosené* položky vrátili – ZDARMA.

Pre vrátenie produktov, môžete balík odovzdať na pobočke Slovenskej pošty alebo si môžete dohodnúť vyzdvihnutie zásielky. Pri vrátení tovaru postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

1. Zabaľte produkty, ktoré chcete vrátiť a na balík nalepte pribalený spiatočný štítok. Uistite sa, že odstránite, či prelepíte pôvodný štítok. Ak potrebujete nový štítok, môžete si ho stiahnuť v nasledujúcom kroku.

2. Dajte nám vedieť, ktoré produkty chcete vrátiť tým, že ich registrujete na vašom Miobit účte. Ak potrebujete nový štítok, budete mať možnosť stiahnuť ho v PDF a vytlačiť. Zaplatili ste za vašu objednávku na dobierku? Počas registrácie položiek k vráteniu, uvediete číslo účtu pre bezproblémové vrátenie peňazí.

3. Balík odovzdajte na najbližšej pobočke Slovenskej pošty. Potvrdenie o odoslaní si uchovajte, kým vrátenie kompletne nespracujeme. Ak uprednostňujete vyzdvihnutie vášho balíka k vráteniu, kontaktujte Slovenskú poštu prostredníctvom aplikácie, internetovej stránky alebo telefonicky na čísle 0850 122 413.

Spracovanie vašej vrátenej objednávky môže trvať 14 dní. Vypýtajte si potvrdenie o odosaní a uchovajte ho, kým nedostanete vaše peniaze späť.

*Produkty vyskúšané v pohodlí domova nie sú považované za nosené.

Môže trvať až 14 dní, kým bude vrátenie vašej objednávky úplne spracované. Ak ste zaplatili prostredníctvom Paypalu alebo bankovým prevodom, očakávajte vrátenie peňazí do 5 pracovnvých dní po spracovaní skladom. Ak ste platili kreditnou kartou, môže vrátenie peňazí trvať 14 dní.

Ak ste vrátili produkty, ktoré ste zaplatili kreditom z darčekového poukazu, váš kredit vám pripočítame na váš Zalando účet a budete ho môcť použiť na ďalšie objednávky. Kredit nie je možné vymeniť za hotovosť.

Prihláste sa a zobrazte stav svojich posledných vrátení tovaru.Prihlásenie

Až vaše vrátené produkty spracujeme a zadáme vrátenie peňazí, informujeme vás o tom na váš e-mail.

Ak ste zaplatili kreditnou kartou, nezaúčtovali sme vám platbu za zrušené položky. Ak ste platili prostredníctvom Paypalu alebo bankovým prevodom, môže trvať 5 pracovných dní, kým sa vám platba zobrazí späť na účte.

Výmenu bohužiaľ neponúkame – iba vrátenie peňazí.

S našou politikou vrátenia ZADARMO máte na vrátenie tovaru 30 dní od dátumu dodania. Ak chcete položku napríklad v inej veľkosti, štýle alebo farbe, jednoducho vráťte pôvodnú objednávku, aby vám bola vrátená celá suma, a vytvorte novú objednávku s inými položkami.

O našej politike vrátenia tovaru

  • Ak so svojím nákupom nie ste spokojní, môžete nám BEZPLATNE poslať akékoľvek nenosené položky späť do 100 dní od dátumu dodania.
    Položky vyskúšané s cieľom zistiť, či sedia, sa nepovažujú za použité, vyhradzujeme si však právo odmietnuť vrátenie z dôvodu poškodenia alebo z hygienických dôvodov.
  • Ak bude vrátenie tovaru odmietnuté z niektorého z týchto dôvodov, položka vám bude vrátená z nášho skladu a vrátenie peňazí sa nebude realizovať. Toto nemá vplyv na vaše zákonné práva.

Áno! Jednoducho vyplňte ústrižok na vrátenie pre každú objednávku, vložte všetky položky do jednej škatule spolu so všetkými ústrižkami a na vonkajšiu stranu nalepte štítok na vrátenie z ktorejkoľvek objednávky.

Upozorňujeme – Nie je možné vrátiť viac objednávok z rôznych zákazníckych účtov.

  • Je nám veľmi ľúto, ak vaša položka dorazila poškodená alebo chybná. Kliknutím na tlačidlo nižšie môžete položku reklamovať.
  • Vyplňte formulár so všetkými požadovanými informáciami, aby sme mohli vašu reklamáciu vybaviť čo najskôr.

Rúška považujeme za hygienický výrobok, ktorý sa nedá vrátiť.

Nie. Neakceptujeme vrátenie rúšok, takže si môžete byť istí, že rúško, ktoré dostanete, nikto nikdy predtým nenosil.

Pokyny na pranie vhodné pre danú látku sú popísané na produktovej stránke rovnako, ako by to bolo v prípade iných textilných výrobkov, a na štítku výrobku.

Ak vrátite tovar zakúpený pomocou darčekovej karty, kredit sa pripíše na váš zákaznícky účet a budete ho môcť využiť pri budúcich objednávkach.

Aktuálny zostatok na darčekovej karte si môžete pozrieť v časti „Váš účet“ v pravom hornom rohu a potom v časti „Vaše kupóny“.

Ak ste na zakúpenie časti objednávky použili darčekovú kartu a potom niektoré položky vrátite späť, darčeková karta sa použije na časť objednávky, ktorú si ponecháte.

Ak ste použili kód kupónu, budú platiť podmienky kupónu.

Ak vám produkt nesedí, máte 100 dní na vrátenie nenosených partnerských položiek – ZADARMO.

Dostali ste partnerské položky v samostatnom balíku ako položky od Miobit? Prosíme, vráťte ich tiež samostatne. Na odoslanie vašich položiek stačí použiť priložený štítok na vrátenie tovaru – tým zaručíte, že sa vaša vrátená zásielka dostane na správnu adresu.

Vaše partnerské a položky Miobit dorazili v rovnakej krabici? V tom prípade ich, samozrejme, môžete vrátiť v tej istej krabici.

Ospravedlňujeme sa. Stačí nás kontaktovať a my sa o to rýchlo postaráme.

Položky, ktoré posielate späť, označte na formulári na vrátenie, ktorý bol dodaný s vašou zásielkou, zabaľte, čo vraciate a pomocou priloženého štítku na vrátenie položky odošlite späť. Uistite sa, že ste zakryli alebo odstránili pôvodný čiarový kód na krabici.

Na priloženom návratovom štítku nájdete informácie o tom, kam vrátiť balík. Nezabudnite si uschovať potvrdenie od prepravcu, kým nebude spracované vrátenie peňazí. Vrátenie peňazí môže trvať až 14 dní od prijatia do nášho skladu.

Formulár na odstúpenie od zmluvy